Hasta Yatakları Kiralama İletişim

HakkımızdaHakkımızda

Platin Yatak olarak 2009 yılından bu zamana kadar hasta yatağı sektöründe üretim yapan yerli firma olmanın gururu ile hizmet veriyoruz. Hastaların ihtiyacına karşılık verecek şekilde üretim yaparak hastaların evde bakım sürecini rahat geçirebilmesi için özenle çalışıyoruz.

İstanbul Ümraniye Dudullu’da 3 katlı üretim yerimiz, depomuz ve showroom ofisimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Hastaların ihtiyacına ve hastaya bakan kişiler için kolaylık sağlayacak hasta yataklarımız mevcuttur. İstanbul içine aynı gün kurulum, Türkiye geneline ise aynı kargo hizmetimiz ile güçlü servis ağımız vardır.

Türkiye’de hasta yatağı kiralama hizmetini ilk başlatan firma olarak hem ekonomik çözümler sunuyor hem de gerekli hizmeti sağlıyoruz. Tüm ürettiğimiz ürünler ve verdiğimiz hizmetler de müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Kısa süreli hasta yatağına ihtiyacı olan hastalarımıza evde kullanabilmeleri için 2009 yılından bu zamana kadar hasta yatağı kiralama hizmeti veriyoruz.

Profesyonel boru tipi havalı yatakları hastalarımız için yurt dışında ürettiriyor ve hastalarımıza ulaştırıyoruz. Platin Yatak aynı zamanda yurt dışına hasta yatağı ihracı da yapmaktadır.