Hasta Yatakları Kiralama İletişim

Hasta Taşıma Lifti Kiralama

Hasta Taşıma Lifti Kiralama

Hasta Taşıma Lifti Kiralama

  • Kiralama HL-1250

Hasta taşıma lifti hastaların olduğu yerden taşınmasını sağlamak için kullanılan bir sistem olup, ev ortamında kapılardan geçecek şekilde dizayn edilmiştir.


Hasta taşıma lifti neden kullanılır?

Hasta taşımak, hasta bakıcıları tarafından oldukça zorlanılan bir iştir. Özellikle ağır hastaları taşımak, hasta yakınlarında da sağlık sorunlarına neden olmaktadır. Hastayı taşımak, kaldırmak, sağa ve sola çevirmek oldukça zor işlemlerdir. Hastaya bakan kişi de genç değilse, hastaya bakan kişinin de işi zorlaşmaktadır. Bu durumda hastaya yardımcı ve hasta bakıcısının işini kolaylaştıracak makineler devreye girer. Hasta taşıma lifti ise hasta bakımının daha konforlu yapılması ve hastaların günlük hayatlarını kolaylaştırıcı uygulamalar sağlanması için geliştirilmiş bir evde bakım ürünüdür.

Hasta taşıma lifti nasıl kullanılır?

Hasta taşıma liftinin kullanımı oldukça basittir. Çünkü lift evde kullanıma uygun olacak şekilde dizayn edilmiştir. İki parçadan oluşan bu ürünün ana iskeleti ve taşıma bezi sayesinde kaldırma işlemi sağlanır. Taşıma bezi güvenlikli bir kumaştan imal edilmiştir. Taşıma bezinin hastanın altına geçirilmesi ve iplerinin hasta taşıma askısına geçirilmesi yeterlidir. Bu aşamadan sonra el kumandası yardımıyla lift yukarıya kaldırılmaktadır. Yukarıya kaldırıldıktan sonra yataktan altından çekilen lift, hastayı tekerlekli sandalyeye otutturabileceğiniz şekilde hazırdır. Çapraz bağlama yöntemi ile hastanız sağlam bir şekilde yer değiştirmiş olacaktır. Hatta bu işlemi tek başınıza bile yapabilirsiniz.

Hasta taşıma lifti özellikleri

- Hasta taşıma lifti parçaları; ana iskelet, taşıma bezi, motor
- Hasta taşıma bezi sağlam iplerden kendini yenileyebilen kalın kumaştan imal edilmiştir. Bel desteği mevcuttur.
- Ana iskelet ölçüleri ev kapılarına uygundur. Ana iskelet antibakteriyel fırın boya ile boyanmıştır.
- Motor üzerinden komuta edilebilir. El kumandası vardır.
- Denge kolları ayak pedalları ile yönetilebilmektedir.
- Maks 130 kg hastalar rahatlıkla kullanabilir.
- Kiralama süreci sadece İstanbul için geçerlidir.
- Kullanım sonrası tüm ürünler dezenfekte edilmektedir.Hasta Taşıma Lifti Kiralama

Hasta taşıma lifti hastaların olduğu yerden taşınmasını sağlamak için kullanılan bir sistem olup, ev ortamında kapılardan geçecek şekilde dizayn edilmiştir.