Hasta Yatakları Kiralama İletişim

AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

  • Kiralama HY-300

Ab sistem boru tipi havalı yatak kiralamak, hastanın sağlığını korumak ve yatış sürecinde oluşabilecek yatak yaralarını engellemek için oldukça önemlidir.


Havalı yataklar uzun yıllardır kullanılan, hastaların yatak yaralarını engellemek amacıyla üretilmiş ürünlerdir. Fakat kulaktan doğma bilgilerle yanlış kullanılabilmektedir. Havalı yataklar hakkında bilgiler yanlış olabilmektedir. Doktorlar havalı yataklar hakkında yeterli bilgiye sahip olmayabilirler, veya dürüst satıcıya denk gelmezseniz ürün satmak için yanlış bilgiler alabilirsiniz. Hasta karyolası ile beraber kiralayabileceğiniz havalı yataklarımızı, hastalarınıza tavsiye ederken özenle çalışıyoruz. Ab sistem havalı yatak hakkında detaylı bilgi veriyor, kiralayarak denemenizi sağlıyoruz.
 

Ab sistem havalı yatak niçin kullanılır?

Ab sistem havalı yatak kullanımının amacı; hastanın hareket edemeyişinden dolayı vücut içerisinde ve cilt üzerinde oluşabilecek yatak yaralarını engellemektir. Yatak yaraları hızla büyüyerek, cilt sağlığını kaybedecektir. Bu tür bir durumu engellemek amacı ile, kullanılacak olan bu ürün oldukça kullanışlıdır.

Ab sistem havalı yatağın çalışma prensibi nedir?

Ab sistem olarak adlandırılmasının nedeni; 2li çalışma prensibine sahip oluşudur. 2li çalışma prensibine göre yatakta bulunan her 2 borudan birisi hava ile şişik, diğeri inik durumdadır. Şişen ve inen borular sürekli olarak motor yardımı ile değiştirilir. Şişme inme prensibinden doğan hareketler ise hastanın altında kan dolaşımını sağlar. Kan dolaşımı vücutta ölmeye yakın olan hücreleri aktifleştirir, böylece cilt bozukluğu sağlanmaz. 

Ab sistem havalı yatak hangi hastalara tavsiye edilir?

Ab sistem havalı yatağı 60 kg ve üstü tüm hastalar kullanabilir. 12 cm yüksekliğinde, 19 adet borudan oluştuğu ve 2li sisteme sahip olduğu için zayıf hastalarımız bu modelde rahat edemeyebilirler. Rahatlık için değil sağlık için kullanılan bir ürün olsa da, hastanın rahatlığı için tercih edilecek olan modelde uzman personellerimiz ile görüşebilirsiniz. Yatak yarasını korumaya yardımcı, verimli ve kullanışlı bir üründür.

 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

Ab sistem boru tipi havalı yatak kiralamak, hastanın sağlığını korumak ve yatış sürecinde oluşabilecek yatak yaralarını engellemek için oldukça önemlidir.

ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

Hastalarımızdan aldığımız geri dönüşlere göre ABC sistem havalı yatağımız, hastalarımızın kullanabileceği en konforlu havalı yataktır. Kullanımı basit, kurulumu rahat ve kullanıcı dostu bir üründür.

Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

Pozisyon veren havalı yatağın avantajı; hem hastanın vücut yaralarını önlemek hem de hasta bakıcısının hayatını kolaylaştırmaktır.