Hasta Yatakları Kiralama İletişim

2 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

2 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

2 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

  • Kiralama HK-1000

2 motorlu hasta yatağı kiralama ile hastanızın sırt ve ayak kısmını istediğiniz seviyede kaldırarak, rahat bir yatış pozisyonu sağlayabilirsiniz.


2 motorlu hasta yatağı; hastalarımızın en çok tercih ettiği, evde bakım süreçlerinde kolaylık sağlayan ve hastaların yatış pozisyonlarını değiştirerek rahatlık sağlayan bir üründür. 2 motorlu hasta yatağı temel hareket ihtiyaçlarını kullanıcılarına sunar. Bunlar, sırt ve ayak tarafının hareket ettirilebiliyor oluşudur. Hastaların arkasına yastık dizmeye gerek kalmadan, tek tuş yardımı ile hastanın yatak içerisindeki pozisyonu değiştirilebilmektedir. Ayak kısmının yukarıya kaldırılması sayesinde, hastanın yatak içerisinde kayması engellenirken; sırt kaldırma indirme özelliği ile de hastanın rahat uyuması sağlanır.
 

2 motorlu hasta yatağı niçin tercih edilir?

2 motorlu hasta yatağının tercih nedeni hastaların oturarak oturma ihtiyacıdır. Hastaların daha rahat nefes alabilmesi için sırt kısmının dikleştirilmesi gereklidir. Bunun için hastanın arkasına yastık dizilir. Fakat yastıklar sürekli kayabilir ve hastanın rahat uyuyamamasına neden olabilir. Bu nedenle otomatik olarak hastanın baş tarafını kaldırmayı sağlayan 2 motorlu hasta yatağına ihtiyaç duyulur. 2 hareket özelliği sayesinde tercih edilen bu ürün; bakım hastaları için tavsiye edilmez.

2 motorlu hasta yatağı özellikleri nelerdir?

2 motorlu hasta yatağımızda; sırt kaldırma ve ayak kaldırıp indirme fonksiyonu bulunmaktadır. Hastanın isteğine göre istenilen seviyede tutularak sabitlenebilmektedir. Maksimum 90 kg için tavsiye edilen bu ürün, kilolu hastaların kullanımına uygun değildir. Eğerki hastanız destekle de olsa yataktan kalkıp oturabiliyor, kendi kendine hareket edebiliyor ve lavaboya gidebiliyorsa; 2 motorlu hasta yatağımız tam size göre. Hastanın temel ihtiyaçlarını giderebilecek şekilde imal edilen bu ürün, hem ekonomik hem de kullanışlıdır.
 

Teknik Özellikler;

Yatak ev elektriğine uygun olup, hastanın da kullanabileceği kablolu el kumandasına sahiptir.
Sırt kısmı 90 dereceye kadar istenilen seviyede ayarlanabilmektedir.
Ayak kısmı yukarıya doğru hastanın dizinden kırılarak hareket ettirilebilmektedir.
Yatak içerisindeki kaymayı önlemek için baş ve ayak tarafı birbirine oranla aynı anda da hareket ettirilebilmektedir.
Yatağın korkulukları hastanın tutunup destek alabileceği şekilde ve kilitlenebilir şekilde üretilmiştir.
1x2 metre ölçülerinde olup, yerden yüksekliği sabit bir üründür.
Konforlu iç sünger yatağı ve serum aparatı set içerisine dahildir.2 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

2 motorlu hasta yatağı kiralama ile hastanızın sırt ve ayak kısmını istediğiniz seviyede kaldırarak, rahat bir yatış pozisyonu sağlayabilirsiniz.

3 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

3 motorlu hasta yatağı kiralamak hastanız ve kendiniz için konfor sağlayacak, evinize hastane konforunu taşıyabilecek ve hastanızı rahat ettirebileceksiniz.

4 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

4 motorlu hasta yatağı kiralamanın avantajlı tarafı; hem hastaya hem de hasta bakıcısına rahatlık sağlayabilecek en profesyonel model olmasıdır.