Hasta Yatakları Kiralama İletişim

4 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

4 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

4 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

  • Kiralama HK-1500

4 motorlu hasta yatağı kiralamanın avantajlı tarafı; hem hastaya hem de hasta bakıcısına rahatlık sağlayabilecek en profesyonel model olmasıdır.


4 motorlu hasta yatağı kiralama; periyodik olarak bakıma muhtaç, günlük ihtiyaçlarının karşılanılması gereken hastaların; kullanabileceği en konforlu hasta yatağıdır. 4 motorlu olarak imal edilen hasta yataklarının arasında kalite farkı olsa da, sağladıkları hareket özellikleri aynıdır. Platin marka 4 motorlu hasta yatağı, piyasadaki en kaliteli malzemelerden imal edilmiş olup, kalitesinden dolayı en çok kiralanan hasta yatağı olmuştur. 4 motorlu olarak imal ettiğimiz bu modelde kullanılan motor; pahalı ve genellikle üreticilerin tercih etmediği fakat taşıma kapasitesi yüksek ve uzun ömürlü bir motordur. Motorun arızasız olması hastalarımız için oldukça önemlidir. Mağduriyet yaşamamanız için, kiralama yaparken güvenilir markamızı tercih edebilirsiniz.
 

4 motorlu hasta yatağı niçin tercih edilir?

4 motorlu hasta yatağı konforundan dolayı tercih edilir. Konforu en üst düzeyde olan bu yatak, hastaların hem vücudundaki kan dolaşımını sağlamakta hem de yatış pozisyonlarını değiştirmektedir. Aynı zamanda hastanın refakatçisine de kolaylık sunar. Üründe bulunan tüm özellikler, bir ihtiyaçtan doğmuştur. 4 motorlu hasta yatağına gerek duymayacağını düşünen hasta yakınları, kesinlikle yanlış düşünmektedir. Hastanın zorlu dinlenme sürecinde ne kadar hareket sağlanılırsa, hasta o kadar rahat eder ve memnun kalır. Hasta yatağı yatış sürecini iyileştiren en önemli medikal üründür.
 

4 motorlu hasta yatağının farkı nedir?

4 motorlu hasta yatağının diğer hasta yatağı modellerine göre farkının ne olduğu birçok hasta yakını tarafından merak edilen bir konudur. 4 motorlu hasta yatağı; hem hareketli hem de hareket edemeyen hastalar için kullanılmaktadır. Aynı zamanda yaşlılar tedavi sürecinden sonra, rahat uyuyabilmeleri için de normal yatak olarak kullanmaktadırlar.

Taşıma kapasitesi: Üründe bulunan kuvvetli motorlar hasta yatağının kilolu hastalarda da rahatlıkla kullanılabilmesini sağlar. 130 kg ye rahatlıkla kullanılabilmektedir.
Uzun ömür: Üründe kullanılan motorlar uzun ömürlüdür. Bakım gerektirmez ve değişimi kolaydır.
Yarı koltuk pozisyonları: Üründe trendelenburg pozisyonları mevcuttur. Yarı koltuk olabilme özelliği sayesinde hastaların ayakları sarkıtılabilir.
 

Teknik Özellikler

115x215 cm yer kaplayan bu ürünü kullanabilmek için bir priz yeterlidir.
Ev elektriğini etkilemeyecek şekildedir, kumanda ile yönetilir.
4 motor özelliği; sırt kaldırma, ayak kaldırma, yerden yükselme, yarı koltuk olabilme özelliğidir.

4 motorlu model yere en yakın olacak şekilde alçak imal edilmiştir. 
Hastanın serumunu asabilmek üzere serum aparatı set içerisine dahildir.
Standart ölçülerde ve sertlikte üretilen sünger yatak set içerisinde mevcuttur.
Kullanım kolaylığı kullanıcıyı memnun eder. Yerden yükselebilir istenilen seviyede sabit durabilir.
İstenilirse yerden yükseltilerek de kullanılabilir.
Kumandayı hasta da kendi kendine kullanabilir ve hareket ettirebilir.2 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

2 motorlu hasta yatağı kiralama ile hastanızın sırt ve ayak kısmını istediğiniz seviyede kaldırarak, rahat bir yatış pozisyonu sağlayabilirsiniz.

3 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

3 motorlu hasta yatağı kiralamak hastanız ve kendiniz için konfor sağlayacak, evinize hastane konforunu taşıyabilecek ve hastanızı rahat ettirebileceksiniz.

4 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

4 motorlu hasta yatağı kiralamanın avantajlı tarafı; hem hastaya hem de hasta bakıcısına rahatlık sağlayabilecek en profesyonel model olmasıdır.