Hasta Yatakları Kiralama İletişim

3 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

3 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

3 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

  • Kiralama HK-1300

3 motorlu hasta yatağı kiralamak hastanız ve kendiniz için konfor sağlayacak, evinize hastane konforunu taşıyabilecek ve hastanızı rahat ettirebileceksiniz.


3 motorlu hasta yatağı başkaları tarafından bakımı sağlanan, yardıma muhtaç hastaların günlük ihtiyaçlarını karşılarken kolaylık sağlamak üzere, asansörlü olarak üretilmiştir. Asansörlü hasta yatağı olarak da adlandırılan bu ürünün 2 motorlu hasta yatağına göre farkı; yerden yükselip alçalabiliyor oluşudur. Bu özellik sayesinde yatakta bulunan 3. motor, yatağın 1 metreye kadar yerden yükselmesini sağlar. Bu özellik ise, hastaya bakan kişilere avantaj sağlar. Dinlenme sürecinde hastalara refakat eden hasta yakınları da zorlanmaktadır. Hasta yakınlarının hayatını kolaylaştıracak bu özellik sayesinde, eğilerek bakım yapmaya gerek kalmayacaktır.
 

3 motorlu hasta yatağı niçin tercih edilir?

Hastaya sağladığı kolaylık: Hastalar dinlenme sürecinde oldukça hassasdır. Sürekli yatmaktan dolayı vücutlarında ağrılar olabilir. Hastaya bakan kişilerde istemeden de olsa, hastanın vücuduna temas ettiğinde hastayı rahatsız edebilirler. Yatağı yükselttiğinizde ise, hasta bakıcısı hastaya daha kolay bakım verebilir. Böylelikle hasta daha rahat eder. Aynı zamanda pencere seviyesine gelerek de, psikolojisinin iyileştirilmesi sağlanabilir. 

Hasta bakıcısına sağladığı kolaylık: Eğilerek hastanın altını değiştirmek, hastanın pozisyonunu değiştirmek veya müdahale etmek bir süre sonra hasta bakıcılarında da bel rahatsızlığına neden olacaktır. Buna engel olmak için asansörlü hasta yatağı kullanımı gereklidir.
 

3 motorlu hasta yatağı özellikleri nelerdir?

Ev ortamında kullanabileceğiniz hastanızın gerek duyduğu özelliklere sahip olan bu ürün, 3 harekete sahiptir. Hareket özellikleri sırt kaldırma, ayak kaldırma, yerden yükselip alçalmadır. Bu hareketler dışında başka bir fonksiyonu bulunmamaktadır. 

Teknik Özellikler

Faturayı etkilemeyen elektrik motoruna sahiptir. Bir motor sırt kaldırma, bir motor ayak kaldırma, bir motor yükselme görevini üstlenir.
Hastanın rahat nefes alabileceği şekilde istenilen derecede sırt tarafı dikleştirilebilir.
Ayak uyuşukluğunu gidermek üzere dizinden kırılarak yükselip alçalabilir.
Kumanda panelinde bulunan tuşlara basılı tutularak hareket ettirilebilir.
Yerden yükselme seviyesi 1 metredir. İndirildiğinde ise yere yakın ne yüksek ne alçaktır.
Set içerisinde sıvı geçirmez korunaklı kumaşa sahip sünger yatağı mevcuttur.
Karyolanın korkulukları ise amortisör sisteminden oluşan antibakteriyel plastiktir.2 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

2 motorlu hasta yatağı kiralama ile hastanızın sırt ve ayak kısmını istediğiniz seviyede kaldırarak, rahat bir yatış pozisyonu sağlayabilirsiniz.

3 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

3 motorlu hasta yatağı kiralamak hastanız ve kendiniz için konfor sağlayacak, evinize hastane konforunu taşıyabilecek ve hastanızı rahat ettirebileceksiniz.

4 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

4 motorlu hasta yatağı kiralamanın avantajlı tarafı; hem hastaya hem de hasta bakıcısına rahatlık sağlayabilecek en profesyonel model olmasıdır.