Hasta Yatakları Kiralama İletişim

HASTA YATAĞI KİRALAMA ÜSKÜDAR


HASTA YATAĞI KİRALAMA ÜSKÜDAR

HASTA YATAĞI KİRALAMA ÜSKÜDAR

Hasta Yatağı Kiralama Üsküdar

Hasta yatağı kiralamada Üsküdar bölgesinde gelişmiş servis ağımız vardır. Hastaların tedavi sürecine yardımcı olacak hasta yatağı ve hasta yatakları ile ilgili ürünlerin kiralanmasında müşteri temsilcilerimiz sizlere destek vermektedir. Üsküdar’da yaşayan hastalarımız için evde kullanıma uygun hastaları için doğru adres Platin Yatak’tır.

Hastaların Hayatını Kolaylaştıran Hasta Yatakları

Hastaların bakımı zor olabileceği için hem hastalarımız için hem de hastaya bakan kişiler için hasta yatakları kolaylık sağlayacaktır. Hastanın konforlu bir şekilde hareket ettirebilmesi, hasta yataklarının asansör özelliği ile hastaya bakan kişilerin bakım konusunda rahatça hareket edebilmesi, hastaların istediği pozisyonda olmasını sağlayacak hasta yatakları sizlere kolaylık sağlayacaktır.

Hastaların ve hastaya bakan kişilerin karşılaştığı başlıca sorunlar;

  1. Hastanın oturur pozisyona getirilmesinde zorluk yaşayabilirsiniz. Hastanın rahatça yemek yiyebilmesi ve rahatça nefes alabilmesi için hastanın oturur pozisyonda olması gerekmektedir.
  2. Hastanın alt değişimini yaparken zorluklar yaşayabilirsiniz. Bu konu hasta yakınlarının en çok zorlandığı konudur. Hastanın bakımını yaparken eğilerek bakım yapmaktan dolayı hasta yakınları da bir süre sonra sağlık sorunları yaşamaktadır. Bu durumlar için asansörlü hasta yatağı kullanımı kolaylık sağlar.
  3. Hastanın sağa sola döndürülmesi oldukça zor olmaktadır. Bu problem için hastayı sağa ve sola çevirebilen otomatik havalı yataklar tercih edilmedir. Böylece hem hasta hem de hasta yakınları rahat edecek ve hastanın acı çekmesi önlenecektir.

Üsküdar’da Hasta Yatağı Nasıl Kiralanır?

Üsküdar bölgesinde hasta yatağı hizmeti almak isteyen müşterilerimiz Anadolu Yakası telefon numarasından müşteri temsilcilerimize ulaşabilirler. Hastanıza uygun ürünü seçmek konusunda tecrübeli müşteri temsilcilerimiz sizlere telefonda veya showroom da yardımcı olacaklardır. Üsküdar hasta yatağı hizmeti adresimize yakın olduğu için daha hızlı şekilde teslimat yapılır.

Hasta Yatağı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  1. Hastanın durumu müşteri temsilcileriyle paylaşılmalıdır.
  2. Hastanın kilosu ve yaşına yönelik hasta yatağı tercih edilmelidir.
  3. Hasta kendi kendine lavaboya vs. gidebilecek durumda ise 2 motorlu yani sadece sırt ve ayak hareketi sağlayan hasta yatakları tercih edilmedir. Yatağa bağımlı hastalarımız için daha fonksiyonel hasta yatakları gerekir. 3 motorlu ve 4 motorlu hasta yatakları fonksiyonel yatak örneğidir. 3 motorlu hasta yatağı asansör özelliğine sahiptir. 4 motorlu hasta yatakları ise yarı koltuk pozisyonu alabilen yataklardır.
  4. Hasta yatağı alırken hastanın ilerideki süreçleri de göz önünde bulundurularak alınmasına özen gösterilmelidir.

Üsküdar Hasta Yatağı Hizmeti Verilen Mahalleler

Acıbadem Mahallesi, Ahmediye Mahallesi, Altunizade Mahallesi, Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Beylerbeyi Mahallesi, Bulgurlu Mahallesi, Burhaniye Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çengelköy Mahallesi, Ferah Mahallesi, Güzeltepe Mahallesi, İcadiye Mahallesi, Kandilli Mahallesi, Kısıklı Mahallesi, Kirazlıtepe Mahallesi, Kuleli Mahallesi, Kuzguncuk Mahallesi, Küçük Çamlıca Mahallesi, Küçüksu Mahallesi, Küplüce Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Muratreis Mahallesi, Salacak Mahallesi, Selami Ali Mahallesi, Selimiye Mahallesi, Sultantepe Mahallesi, Ünalan Mahallesi, Valide-İ Atik Mahallesi, Yavuztürk Mahallesi, Zeynep Kamil Mahallesi

Hasta Yatakları ve Özellikleri

2 Motorlu Hasta Yatakları:

2 motora sahip hasta yataklarıdır. 2 motorlu hasta yatakları sadece baş ve ayak kısmını hareket ettirebilirler. Hastalara oturma pozisyonu verdirebilir. Hastaların kitap okuma, yemek yeme, televizyon izleme gibi temel ihtiyaçlarını karşılayabilmelerine olanak sağlar. Kumanda sayesinde kolayca kullanım kolaylığı sağlanır.

3 Motorlu Hasta Yatakları:

3 motora sahip hasta yataklarıdır. Üçüncü motorun özelliği ise asansör özelliğidir. Platin yatak 3 motorlu hasta yataklarının her bir motorunda 6000 Newtonluk piston motoru kullanmaktadır. Hasta yatağında asansörün bulunması hem hastaya bakan kişiler için hem de hasta için kolaylık sağlamaktadır. Kolay kumandasıyla rahatça kontrol edilebilir.

4 Motorlu Hasta Yatakları:

4 motorlu hasta yatağı trendelenburg ve anti trendelenburg özelliği sağlamaktadır. Bu özellik sayesinde hastalar koltukta oturur pozisyon alabilirler. Trendelenburg ve anti trendelenburg özelliği bakımından yüksek performans veren tek hasta yatağı modelidir.

2 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

2 motorlu hasta yatağı kiralama ile hastanızın sırt ve ayak kısmını istediğiniz seviyede kaldırarak, rahat bir yatış pozisyonu sağlayabilirsiniz.

Hasta Taşıma Lifti Kiralama

Hasta taşıma lifti hastaların olduğu yerden taşınmasını sağlamak için kullanılan bir sistem olup, ev ortamında kapılardan geçecek şekilde dizayn edilmiştir.